<<  Firma Profili  >>
 

TUNA  MUTFAK; Endüstriyel mutfak makina, fırın ve ekipmanlarının üretim ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

 

Şirketimiz; okanta, otel, restaurant, lpastane, hastane, fabrika, okul, üniversite kurum ve kuruluşların endüstriyel mutfak ekipmanları ihtiyaçlarını hem üretmekte, hem de ülkemizin dört bir köşesine pazarlamaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Kısaca; Üretim ve Pazarlama Halkamızın içinde;

 

Pizza fırınları, patisserie fırınlar, konveksiyonlu fırınlar, unlu mamül fırınları, lahmacun ve pide fırınları, kafeterya malzemeleri, ocak ve kuzineler ile soğutucu ve dondurucular yer almaktadır.

 

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Endüstriyel Mutfak malzemeleri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız,  hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

 

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

 

Misyon :

 

Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli müşteriler ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

 

 

 

Vizyon:

 

Müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli hizmet ve ürünleriyle,  her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

 
TUNA  MUTFAK
Endüstiyel   Mutfak   Malzemeleri